Hangi hizmetleri sunuyoruz


Web sayfanızı istediğiniz amaca hizmet edebilecek gelişmiş araçlarla donatıyoruz.

Web Sayfa Hazırlama

Web sayfanızı notebook, tablet ve özellikle de akıllı telefonlara uygun bir yapıda hazırlıyoruz.

İnternet Reklamcılığı

Markanız yada ürünlerinizin tanıtımı için Facebook ve Google (arama ve görüntülü) bünyesinde yayınlanacak reklamlarınızın oluşturulması ve takibi

Acentem.Com

Sigorta acenteleri için özel hazırlanmış bu sitede; özel şablonlar ile web sayfanızı kendiniz hazırlayabilirsiniz.

Google Analytics

Web sayfanızın ziyaretçileri hakkında ayrıntılı raporlar alabileceğiniz Google Analytics modülü sayfanız içerisine entegre edilmektedir.

Google My Bussiness

Şirketinizin Google My Business kaydı. Bu sayede web aramalarında şirketiniz hakkında daha ayrıntılı bilgi ve içeriğin görünmesi sağlanacaktır.
Örnek: Webart BT

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Web sayfanızın arama motorlarına dahil edilmesi; yapılan aramalarda üst sıralarda yer alabilmesi için gerekli yapı ve içeriklerin hazırlanması.


acentem.com

Web Tasarım Hizmetleri

Web sayfa tasarımı, bir süreçtir. Bu süreçte firmanızı, ürünlerinizi, sektörünüzü ve hatta rakiplarınizi tanıyarak sizin için en uygun tasarım oluşturulmaya çalışılır. Günümüzde internete daha çok mobil cihazlar ile giriş yapıldığından Responsive Rasarımlar (Mobil Cihaz Uyumlu) ön plana çıkmaktadır. Ayrıca kimsenin ziyaret etmediği, içeriği hakkında bilgi sahibi olmadığı sayfalar kimsenin işine yaramaz. O zaman internet üzerinde yapılan aramalarda ön plana çıkacak özelliğe sahip olmalı. Bunun için web sayfanızın bu özelliklere sahip olması, arama motorlarının sayfanızı kolayca indexleyebileceği içeriğe sahip olması (SEO) ve sayfanızın bilinirliğinin artması için bazı oluşumlarada kayıt edilmesi gerekebilir.

Sektörel Yazılımlar

Gün geçtikçe artan bir hızla gelişen bilgisayar dünyası ile birlikte yazılımlarından kendilerini geliştirmesi kaçınılmaz. Düne kadar tek kullanıcılı programlar bile yazılırken şimdi sunucu üzerinde çalışan ve onlarca hatta yüzlerce kullanıcının kullandığı programlar mevcut. Yazılan programların da geliştirme çalışmalarının devamlılığı ile birlikte yeniliklerin uygulanması açısından intranet uygulamaları ön plana çıkmıştı. Günümüzde ise Bulut (Cloud) uygulamalar tercih edilir oldu. Böylelikle dünyanın neresinde olursanız olun, her hani bir bilgisayarın başına geçeerek programınızla çalışabiliyorsunuz. Ülkemizde sektörel yazılım eksikliğinin önemli boyutta olduğunu ve bu açığı kapatmak için bizimde elimizden geleni yapmamız gerektiğini düşüncesiyle sektörel yazılım konusuna daha da ağırlık vermeye başladık. Geliştirdiğimiz programlar:

  • Sigorta Acenteleri - Acente Cari (Poliçe - Hasar - Cari - Banka - Çek - Senet - Şirket Cari)
  • Ayakkabı - Taban İmalatı (Sipariş - Cari - Stok - Kasa - Çek - Senet)
  • Kitapevi (Sipariş - Stok - E-Ticaret)
  • Naylon Poşet İmalatı (Sipariş - Cari - Kasa)

Arama Motoru Optimizasyonu - Search Engine Optimization (SEO)

Arama motoru optimizasyonu (Search Engine Optimization), arama motorlarının web sayfalarını daha kolay bir şekilde taramasına olanak sağlayan teknik düzenlemelerdir. İngilizce kısaca SEO (Search Engine Optimization) olarak ifade edilmektedir. Bununla birlikte arama motorları, arama sonuçlarını listelerken algoritmik yani matematiksel bir yapı kullanmaktadır. Bu nedenle web geliştiricileri yazmış oldukları sayfaları bu ayrıntıya dikkat ederek oluşturmak durumundadır. İnternetin ekonomik anlamdaki gücünün artması neticesinde hızla yaygınlaşmaya başlamıştır.
SEO çalışması web sayfasının tasarım sırasında yapılsa bile süreklilik isteyen bir çalışma olarak görülmelidir. Sayfa içeriklerinin güncellenmesi, başka sayfalardan link verilmesi vb. bir çok farklı yöntem ile arama motrlarında üst sıralara çıkmanız ve ilk sayfada görüntülenmeniz mümkün olacaktır.

İnteraktif Katalog - Tanıtım CD

Fuar, tanıtım günleri gibi etkinliklerde ürünlerinizin detaylı bilgilerini içeren interaktif kataloglarınızı ziyaretçilerinize sunabilirsiniz. Kurumsal müşterilerinize yeni sezon ürünlerinizi interaktif bir şekilde onların diledikleri zaman ve ortamda anlatma imkanı bulabilirsiniz. Tek yapmanız bizi aramak.

Teknik Servis - Yıllık Bakım Anlaşması

Bağlı kuruluşumuz Altay Bilgisayar tarafından sağlanan hizmettir.

Bilgisayarlarınız için endişe etmek istemiyorsanız, doğru yerdesiniz. Bu sistem sahip olduğunuz bilgisayar ve diğer elektronik donanımın (yazıcı, scanner vs) bir yıl boyunca servis garantisi altına alınmasıdır. Yıl içinde kaç servis yapılacağı anlaşma çerçevesinde belirlenir. Bunun dışında her hangi bir arıza durumunda telefon, uzaktan bakım ve yerinde servis hizmetimiz mevcuttur. Yıllık bakım anlaşması şu hizmetleri kapsar:
  • Anlaşma ile belirlenen sayıda bakım hizmeti
  • Telefonla danışma ve çözüm
  • Uzaktan bakım (internet üzerinden bağlantı)
  • Yerinde servis
Yıllık bakım anlaşması kapsamında servis ücreti söz konusu değildir. Uzaktan bakım için kullandığımız Teamviewer ve Anydesk programlarını ismlerinin üstüne tıklayarak indirebilirsiniz.

Sigorta Acentelerine Özel Hazır Web Sayfası

Bağlı web sayfası Acentem.Com üzerinden sağlanan hizmettir.
Sigorta acenteleri için ekonomik ve kullanışlı hazır web şablonları ile kendi web sayfanızı kendiniz organize edebileceksiniz.

acentem.com